Sosyal Medya

Twitter Facebook

Sosyal Medyada Paylaş

20 Mart 2012 Tarihli Program Yemek Tarifleri

Bugünkü menümüzde; Kabak Kayığında Tavuk, Pirinçli Yoğurtlu Ispanak Çorbası, Kaşarlı Kıymalı Pide Börek, Çikolatalı Armutlu Pasta ve Zeytinyağlı Bakla var.

Bugünkü menümüzde;

Kabak Kayığında Tavuk,
Pirinçli Yoğurtlu Ispanak Çorbası,
Kaşarlı Kıymalı Pide Börek,
Çikolatalı Armutlu Pasta
Zeytinyağlı Bakla

   
20 Mart 2012 Tarihli Program Tarifleri
 
Oktay Usta'nin bugünkü konukları; Aykut Işıklar


Bugünkü menümüzde; Kabak Kayığında Tavuk, Pirinçli Yoğurtlu Ispanak Çorbası, Kaşarlı Kıymalı Pide Börek, Çikolatalı Armutlu Pasta ve Zeytinyağlı Bakla var. En güzel iftar tarifleri, ramazan tarifleri, kek tarifleri, yaş pasta tarifleri ve birbirinden süper güzel pratik yemek tarifleri Oktay Ustamın tek resmi web sitesi, www.oktayustam.com da sizlerle birlikte.

www.oktayustam.com 'da lezzetli, iktisatli, bereketli ve pratik tariflerin yani sira hoş bir sohbet sizleri bekliyor...
 
Günün Videolu Tarifleri
 
 
Bugün Programda Neler Oldu?

Oktay ustamızın bugünkü konuğu;Sevgili dostumuz,değerli abimiz gazeteci yazar Aykut Işıklar'dı. Uzun zamandır Yeşil Elma'ya konuk olarak gelemediğini belirten Aykut Bey Yeşil Elma'yı ve bu atmosferi özlediğini söyledi.

Konuğumuz ustamıza yemek konusuyla ilgili çeşitli sorularda sordu.Ustamız konuğuna birde hazırlamış olduğu çiğ köftelerden ikramda bulundu..

 
Konuğumuz Kimdir?
 

Peki Konuğumuz kimdir? Türk basının en deneyimli magazincilerinden. Gazeteciliğe 1968 yılında Hürriyet'de başladı. 12 yıl bu gazetede çalıştıktan sonra Günaydın ve Tercuman'da ikişer yıl magazin Müdürlüğüne devam etti.

10 yıl Sabah'da çeşitli servislerde yöneticilik yaptı. Yazılı basında en son Akşam Gazetesi'nde 5 yıl boyunca köşe yazarlığı yaptı. HBB, ATV, Star TV ve Flash TV de program hazırlayıp sundu. Ayrıca Best, Klass, Alem ve İstanbul FM de radyoculuk yaptı.

Bugün gazetesinde magazin haberlerini kendi uslubuyla yorumlayan yazarımız, aynı gurubun televizyonları içinde program hazırlamaktadır. Magazin gazeteciliğini sosyal sorumluluk ilkesiyle yorumlayan konuğumuz aynı zamanda ahlaklı ve ilkeli bir gazetecilik örneği sergilemektedir.

 
Etiketler: tıkla, öğren, kazan
 
aykut ışıklar kimdir, aykut ışıklar nerede çalışmaktadır, gazeteci aykut ışıklar ,makarna tarifleri,yemek tarifleri,yemek oyunlarıEtiketler

Sosyal Medyada Paylaş

Ana Sayfa Yemek Tarifleri Masaüstü Versiyon