Sosyal Medya

Twitter Facebook

Sosyal Medyada Paylaş

23 Mart 2012 Tarihli Yemek Tarifleri Programı

Bugün kü menümüz de; Muhallebili Kupta Kadayıf Tatlısı, Kesme Aşı, Sebzeli Kağıt Kebabı, Dolama Börek ve Köz Biberli Yoğurtlu Brokoli Salatası var.

   
Günün Videolu Tarifi
 
 
Konuğumuz Kimdir?

1964 Erzurum doğumlu.1986'da piyade teğmen olarak ordu saflarına katıldı.Yüzbaşı rütbesinde kendi arzusuyla emekli oldu.6 yaşından beri resim, musiki ve şiirle içiçe...Resimde ve şiirde Türkiye birincilikleri var.


Çeşitli yarışmalarda jüri üyeliklerinde bulundu. Konya Aşıklar Bayramında büyük üstatlarla birlikte jüri üyesi olması Onun en büyük mutluluğu...Şiirde daha çok "hiciv" vadisinde dolaşıyor.


"Taş Üstünde Taş" ikinci şiir kitabı.Yayıma hazır 4 edebi eseri daha mevcut.Evli, 3 çocuk babasıdır.

 
Bugünkü Menümüz
 

Oktay Usta'nin bugünkü konukları; Kerem Görsev

Bugünkü menümüzde; Muhallebili Kupta Kadayıf Tatlısı, Kesme Aşı, Sebzeli Kağıt Kebabı, Dolama Börek ve Köz Biberli Yoğurtlu Brokoli Salatası var. En güzel muffin tarifleri, helva tarifleri, yemek tarifleri, yaş pasta tarifleri ve birbirinden süper güzel en pratik yemek tarifleri Oktay Ustamın tek resmi web sitesi, www.oktayustam.com da sizlerle birlikte.

www.oktayustam.com 'da lezzetli, iktisatli, bereketli ve pratik tariflerin yani sira hoş bir sohbet sizleri bekliyor...

 
Etiketler: tıkla, öğren, kazan
 
Kadayıf Tatlısı nasıl hazırlanır, Kadayıf Tatlısı nasıl pişirilir, Kadayıf Tatlısı malzemeleri, Kadayıf Tatlısı pişirmek, kurabiye tarifi, kurabiye tarifleri, kereviz tarifi, zeytinyağlı yemekler, zeytinyağlı yemek tarifleri, bekir salim kimdir,

 Etiketler

Sosyal Medyada Paylaş

Ana Sayfa Yemek Tarifleri Masaüstü Versiyon