Sosyal Medya

Twitter Facebook

Sosyal Medyada Paylaş

27 Mart 2012 Tarihli Yemek Tarifleri Programı

Bugünkü menümüzde; Peynirli Tart, İçli Adana, Adana Böreği, Topalak Çorbası ve Kaymaklı Ayvalı Muzlu Ekmek Tatlısı var.

Oktay Usta - Murat Göğebakan

Bugünkü menümüzde;
Peynirli Tart,
İçli Adana,
Adana Böreği,
Topalak Çorbası
ve
Kaymaklı Ayvalı Muzlu Ekmek Tatlısı
var.

   
Günün Videolu Tarifi
 
 
Konuğumuz Kimdir?

Murat Göğebakan, 9 Ekim 1968 tarihinde Adana'da doğdu. Baba tarafı Malatya Darendeli. Anne tarafı ise G.Antepli. Fakat 5 yaşına kadar Almanya'da yaşadı. Daha sonra ilk, orta ve lise öğrenimini tamamlamak üzere tekrar Adana'ya döndü ve öğrenimini bu şehirde tamamladı.


Ardından 1986 yılında Hacettepe Üniversitesi devlet konservatuarına girdi, tamamladığı üniversite eğitiminden sonra da Çukurova Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak yer aldı. Bu yıllarda dergah eğitimi aldı, gitar dersleri verdi ve bar çalışmaları yaptı.


1995 yılına kadar Adana'da yaşadı ve bu esnada bir evlilik yaptı. Bülent isminde çocuğu olan Göğebakan 1994 yılında eşinden ayrıldı. İlk evliliğini genç yaşlarda yapan Murat Göğebakan'ın bu evlilikten Bülent isminde bir oğlu vardır.

 
Bugünkü Menümüz
 

Oktay Usta'nin bugünkü konukları; Murat Göğebakan

Bugünkü menümüzde; Peynirli Tart, İçli Adana, Adana Böreği, Topalak Çorbası ve Kaymaklı Ayvalı Muzlu Ekmek Tatlısı var. En güzel muffin tarifleri, helva tarifleri, yemek tarifleri, yaş pasta tarifleri ve birbirinden süper güzel en pratik yemek tarifleri Oktay Ustamın tek resmi web sitesi, www.oktayustam.com da sizlerle birlikte.

www.oktayustam.com 'da lezzetli, iktisatli, bereketli ve pratik tariflerin yani sira hoş bir sohbet sizleri bekliyor...

 
Etiketler: tıkla, öğren, kazan
 
ekmek Tatlısı nasıl hazırlanır, ekmek Tatlısı nasıl pişirilir, ekmek Tatlısı malzemeleri, ekmek Tatlısı pişirmek, kurabiye tarifi, kurabiye tarifleri, kereviz tarifi, zeytinyağlı yemekler, zeytinyağlı yemek tarifleri, murat göğebakan kimdir, murat göğebakan
ne zaman doğdu, murat göğebakan kiminle evli, murat göğebakan şarkıları

 Etiketler

Sosyal Medyada Paylaş

Ana Sayfa Yemek Tarifleri Masaüstü Versiyon