Sosyal Medya

Twitter Facebook

Sosyal Medyada Paylaş

3 Nisan 2012 Tarihli Yemek Tarifleri Programı

Bugünkü menümüzde; Fındıklı Kakaolu Kesme Tatlı, Makarna Üzerinde Tavuk Sarma, Kaşarlı Sucuklu Çift Katlı Paçanga, Gelin Hanım Çorbası ...

Oktay Usta - Kürşat

Bugünkü menümüzde;
Fındıklı Kakaolu Kesme Tatlı, Makarna Üzerinde Tavuk Sarma, Kaşarlı Sucuklu Çift Katlı Paçanga, Gelin Hanım Çorbası ve Kızarmış Biberli Peynir Dolması var.

   
Günün Videolu Tarifi
 
 
Konuğumuz Kimdir?

1973 İstanbul doğumluyu. İstanbul Yapı Meslek Lisesinden mezun olduktan sonra 2 sene amatör tiyatrolarda oyunculuk yaptı.

1991 senesinde başladığım özel dans derslerinin ilk meyvelerini muhabbet 1992 müzikalinde Şener Şen ve Emel Sayın la aynı sahnede dans ederek ve rol alarak topladı. Aynı sene Yonca Evcimik ile başladığım dans serüveni 9 yıl profesyonel olarak devam etti.

Dansı hayatımda yaşam felsefesi olarak seçtiğim yıllarda Bestecilik ve Söz yazarlığını ilham perilerim tarafından bir kış gecesi kalbime ve ruhuma hediye edildi. Yetmemiş gibi birde vokal performansım eklendi.

1996 senesinde çıkarttığımız Bir Kaç İyi Adam grubunun ilk single, ardından Çıtır Kızlarla aynı kaseti paylaştığımız 2. albüm ve konservatuar Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Modern Dans Bölümünden mezun oldu.

Konservatuar yıllarımda sanat yönetmenliği ve koreografı üzerinde yaptığım araştırmalar sonucunda birçok sanatçı arkadaşımın kliplerinde konser ve televizyon programlarında çalışma keyfini yaşadı.

 
Bugünkü Menümüz
 

Oktay Usta'nin bugünkü konukları; Faruk K.

Bugünkü menümüzde;Fındıklı Kakaolu Kesme Tatlı, Makarna Üzerinde Tavuk Sarma, Kaşarlı Sucuklu Çift Katlı Paçanga, Gelin Hanım Çorbası ve Kızarmış Biberli Peynir Dolması var. Birbirinden güzel, pratik yemek tarifleri ve kolay yemek tarifleri Oktay Ustamın tek resmi web sitesi, www.oktayustam.com da sizlerle birlikte.

www.oktayustam.com 'da lezzetli, iktisatli, bereketli ve pratik tariflerin yani sira hoş bir sohbet sizleri bekliyor...

 
Etiketler: tıkla, öğren, kazan
 
Faruk K. kimdir, Faruk K. ne zaman doğdu, Faruk K. kiminle evli, Faruk K. şarkıları

 Etiketler

Sosyal Medyada Paylaş

Ana Sayfa Yemek Tarifleri Masaüstü Versiyon