Sosyal Medya

Twitter Facebook

Sosyal Medyada Paylaş

30 Mayıs 2012 Tarihli Program

Bugünkü menümüzde; Domatesli Biberli Börek, Izgara Sebzeli Susamlı Tavuk, Yaz Bahçesi, Kahveli Parfe ve Kayısılı Kek var.

 
Bugün kü Menümüz
 

Oktay Usta'nin bugünkü konuklari; Nur Viral

Bugünkü menümüzde; Domatesli Biberli Börek, Izgara Sebzeli Susamlı Tavuk, Yaz Bahçesi, Kahveli Parfe ve Kayısılı Kek var.

En güzel tart tarifleri, turta tarifleri, kek tarifleri, yas pasta tarifleri ve birbirinden süper güzel en pratik yemek tarifleri Oktay Ustam' ın tek resmi web sitesi, www.oktayustam.com da sizlerle birlikte.

www.oktayustam.com 'da lezzetli, iktisatli, bereketli ve pratik tariflerin yani sira hos bir sohbet sizleri bekliyor..
.

 
Nur Viral Kimdir?
 
Nur Viral Kimdir
 
TNT ekranlarında yeni bir sabah kuşağı programı başlıyor. Sunucusu Nur Viral. İsmi bize şimdilik yabancı olsa da Anadolu onu yakından tanıyor. Beş yıl boyunca, elli yerel kanalda aynı anda yayınlanan Hayat Ağacı programını sunan Viral, İstanbul sokaklarında rahat dolaşsa da Anadolu'da durum farklı.

Nur Viral adını çoğumuz henüz duymamış olsak da yakında ismine ve simasına daha aşina olacağımız aşikâr. TNT'de yayınlanacak sabah programının hazırlığı içinde sunucu. Kızı Serra'nın tanımıyla İstanbul'da fazla meşhur olmayan bir isim o! Oysa Anadolu'da kime sorsanız anlatır size Viral'i!

Beş yıl boyunca elli yerel kanalda birden canlı yayınlanan Hayat Ağacı programını sunmasından kaynaklanıyor bu bilinirlik. Tabii daha da önemlisi Viral'in sıcak, içten ve yardımsever yanının programa fazlasıyla yansımasından...

Etiketler

Sosyal Medyada Paylaş

Ana Sayfa Yemek Tarifleri Masaüstü Versiyon