Sosyal Medya

Twitter Facebook

Sosyal Medyada Paylaş

Bal Tacı Tarifi

Pastırmaları ince ince doğruyoruz. Soğanları yarım ay şeklinde piyazlık doğruyoruz.

Bal Tacı Tarifi

Geniş bir tavaya tereyağını koyuyoruz. Tereyağı eridikten sonra üzerine soğanları ilave ediyoruz. Karıştırarak kavuruyoruz. 
Bal Tacı Tarifi
 
Malzeme Listesi
 

1 Yemek Kaşığı Tereyağı
4 Adet Soğan
100 Gram Pastırma
5 Adet Yumurta
Toz Kırmızı Biber
Karabiber
Tuz

 
Hazırlanışı:
 

Pastırmaları ince ince doğruyoruz. Soğanları yarım ay şeklinde piyazlık doğruyoruz.

Geniş bir tavaya tereyağını koyuyoruz. Tereyağı eridikten sonra üzerine soğanları ilave ediyoruz. Karıştırarak kavuruyoruz. Soğanlar kavrulduktan sonra üzerine pastırmaları ekliyoruz. Pişiriyoruz.

Değirmenden tuz ve karabiber kırıyoruz. Toz kırmızı biber serpiyoruz. Tavada 5 adet yumurtayı kırmak için kaşıkla aralıklar açıyoruz.

Açtığımız aralıklara yumurtaları kırıyoruz. Karıştırmadan pişiriyoruz. Sıcak olarak yemeğimizi servise hazırlıyoruz.

 
Etiketler: Bu tarifi arama motorunda nasıl bulurum
 

bal tacı tarifi, oktay usta bal tacı tarifi, resimli bal tacı tarifi, pratik bal tacı tarifi, oktay usta ve yeşil elma, gülay kimdir, yemek oyunları, kahvaltılık yumurta tarifleri, pratik yumurta tarifleri, omlet tarifleri, yumurta tarifleri resimli, peynirli yumurta tarifleri, yumurta tarifleri oktay usta, yumurta tarifleri ve kahvaltı, omlet tarifi, çift katlı pastırmalı pizza, kahvaltilik yumurta, kahvaltılık tarifler, bayat ekmek tarifleri, özel kahvaltı tarifleri, soğanlı yumurta, peynirli omlet, patatesli omlet tarifi, kahvaltılık omlet tarifleri, yumurta kahvaltı tarifleri, omlet tarifleri, pastırmalı yumurta nasıl pişirilir, pastırmalı tarifler, ıspanaklı pastırmalı ay çöreği, pastırmalı yemekler, pastırmalı börek, pastırmalı yumurta oktay usta, yemek sepeti, astırmalı yumurta kaç kalori, pastırmalı yumurta kalori, pastırmalı yumurta, pastırmalı yemekler, gülay nerede, pastırmalı tarifler tarifleri, pastırmalı tarifler tarifi, pastırmalı yemek tarifi, hafif tarifler, paçanga böreği, pastırmalı yemek tarifleri, pastırmalı yemekler tarif, pastırmalı madımak tarifi, pastırmalı yumurta, gülay ve yeni albümü, pastırmalı yemekler yemek tarifi, pastırmalı yumurta tarifi, gülay ve konserleri, pastırmayla yapılan yemekler, pastırmalı kuru fasulye, pratik yemek tarifleri, pastırmalı yemekler, oktay usta ve pratik kahvaltı tarifleri, resimli pastırmalı kuru fasulye, fırında pastırmalı, resimli pastırmalı yemek tarifleri, pastırmalı tarifler, pastırmalı kuru fasulye tarifi, pastırmalı yemek tarifi

 

Etiketler

Sosyal Medyada Paylaş

Ana Sayfa Yemek Tarifleri Masaüstü Versiyon