Sosyal Medya

Twitter Facebook

Sosyal Medyada Paylaş

Ispanak Püreli Makarna Tarifi

Makarnamızı haşlayıp süzüyoruz.

Ispanak Püreli Makarna Tarifi

O süzgeçte beklerken tencereye biraz tereyağı ve ıspanakları koyup diriliği ve çiğ kokusu gidene kadar pişiriyoruz ve içine makarnayı ilave ediyoruz. Tuzunu da katarak biraz daha ocakta tutuyoruz ve yemyeşil makarnamız hazır. 
Ispanak Püreli Makarna Tarifi
 
Malzeme Listesi
 

1 Su Bardağı Rondodan Çekilmiş Ispanak (İçine çok az krema veya süt katarak daha da ince çekebilirsiniz)
1 Paket Makarna
Tereyağı
Tuz

 
Hazırlanışı:
 

Makarnamızı haşlayıp süzüyoruz. O süzgeçte beklerken tencereye biraz tereyağı ve ıspanakları koyup diriliği ve çiğ kokusu gidene kadar pişiriyoruz ve içine makarnayı ilave ediyoruz. Tuzunu da katarak biraz daha ocakta tutuyoruz ve yemyeşil makarnamız hazır.

 
Etiketler: Bu tarifi arama motorunda nasıl bulurum
 

ıspanak püreli makarna tarifi, patlıcan soslu makarna tarifi, oktay usta makarna tarifi, kolay makarna tarifi, pratik makarna tarifi, çocuk yemekleri, çocuk tarifleri, çocuk yemek tarifleri, en güzel çocuk yemekleri, çocuğunuz yemek yemiyor mu, pratik çocuk yemekleri, kolay çocuk yemekleri, kolay çocuk tarifleri, pratik çocuk tarifleri, oktay usta çocuk yemekleri, zerrin özlem aydın tarifleri, tavuklu makarna ziyafeti, sade makarna tarifi, soslu makarna tarifi, makarna nasıl pişirilir, salçalı makarna tarifi, makarna nasıl yapılır, makarna yemek tarifi, makarna tarifi oktay usta, basit makarna tarifi

 

Etiketler

Sosyal Medyada Paylaş

Ana Sayfa Yemek Tarifleri Masaüstü Versiyon