Sosyal Medya

Twitter Facebook

Sosyal Medyada Paylaş

Maş Fasülye Salatası Tarifi

Karıştırma kabına haşlanmış maş fasülyesini boşaltıyoruz. Üzerine taze soğanı ve taze naneyi de ince kıyarak ilave ediyoruz.

Maş Fasulye Salatası Tarifi

Domatesleri de karıştırma kabına alıyoruz. Salatanın üzerine zeytinyağını gezdirerek döküyoruz. 
Maş Fasülye Salatası Tarifi
 
Malzeme Listesi
 

2 Su Bardağı Haşlanmış Maş Fasülyesi
1 Adet Domates
1 Tutam Taze Nane
Taze Soğan
Limon Suyu
Zeytinyağı

 
Hazırlanışı:
 

Karıştırma kabına haşlanmış maş fasülyesini boşaltıyoruz. Üzerine taze soğanı ve taze naneyi de ince kıyarak ilave ediyoruz. Domatesi minik küpler halinde doğruyoruz.

Domatesleri de karıştırma kabına alıyoruz. Salatanın üzerine zeytinyağını gezdirerek döküyoruz. Limonun suyunu da sıktıktan sonra tüm malzemeyi karıştırıyoruz. Hazırladığımız salatayı servis kâsesine boşaltarak servise hazırlıyoruz.

 
Etiketler: Bu tarifi arama motorunda nasıl bulurum
 

maş fasülye salatası tarifi, oktay usta maş fasülye salatası, kolay maş fasülye salatası, pratik maş fasülye salatası, resimli maş fasülye salatası, yemek sepeti, yemek oyunları, aslı hünel kimdir, deniz börülcesi salata tarifi, maş fasulye salatası, aslı hünel nerede, aslı hünel kiminle, oktay usta ve aslı hünel, maş fasülye salatası nasıl yapılır, kek tarifleri, pasta tarifleri, çorba tarifleri, salata tarifleri, fasulye piyazı tarifi, yöresel yemek tarifleri, mas fasulyesi salatasi, maş fasulyesi salatası tarifleri, maş fasulyesi salatası zeytinyağı, oktay usta yemek tarifleri, oktay usta ile yeşil elma, kure.tv, hindiba salatası tarifi, yoğurtlu maş fasulyesi tarifi, maş fasülyesi piyazı

 

Etiketler

Sosyal Medyada Paylaş

Ana Sayfa Yemek Tarifleri Masaüstü Versiyon