Sosyal Medya

Twitter Facebook

Sosyal Medyada Paylaş

Oktay Usta Yemekleriyle Ada Avm'ye Lezzet Kattı

Oktay Aymelek; ADA AVM ziyaretçileri için beş farklı yemeği bir arada hazırlayarak, tariflerini ve yemeklerin kısa zamanda nasıl yapılacağının sırlarını anlattı

Yaptığı çeşitli yemeklerle ADA AVM’ye renk katan mutfakların lezzet ustası Oktay Aymelek; ADA ziyaretçilerine; bayramda kendilerine gelen misafirlerine sunacakları farklı lezzetlerin tariflerini anlattı.
 
a
 

Kurban Bayramı öncesi hafta sonu Ada Alışveriş Merkezi gelen mutfakların vazgeçilmez ismi ve lezzet ustası yeşil elma Oktay Aymelek; ADA ziyaretçileri için beş farklı yemeği bir arada hazırlayarak, tariflerini ve yemeklerin kısa zamanda nasıl yapılacağının sırlarını anlattı.

Erenler İlçesi’nde açıldığı ilk günden beri düzenlediği etkinliklerle Sakarya’da bir çok ilklere imza atan Sakarya’nın ilk eğlenceli alışveriş merkezi olan ADA AVM; geçen yıl olduğu gibi bu yılda “Oktay Usta Lezzet Günü”nü etkinliğini düzenleyerek; yemek yapmayı seven ve damak tadına düşkün Sakarya halkını bir ara getirdi.

LEZZETLİ TARİFLER
Tefal iş birliğinde gerçekleşen programda; ADA ziyaretçileri için “Fındıklı Şekerpare, Kuru Meyveli Kek, Kavurmalı Domatesli Pilav, Muzlu Cevizli Krep ve Tavuklu Dürüm” olmak üzere 5 farklı çeşitten oluşan özel yemek yapan Yeşil Elma Oktay Usta; yapımı kolay leziz yemeklerinin tariflerini Sakarya halkı ile paylaştı.

Müzik eşliğindeki 3 Dakikada yemek show”unu gerçekleştiren Oktay Usta, ateş showuyla da izleyenleri adeta büyüleyerek, ADA ziyaretçilerine eğlenceli bir o kadar da lezzet dolu bir hafta sonu yaşattı.

Etiketler

Sosyal Medyada Paylaş

Ana Sayfa Yemek Tarifleri Masaüstü Versiyon