Sosyal Medya

Twitter Facebook

Sosyal Medyada Paylaş

Peynir Toplu Bahar Salatası Tarifi

Bir kaseye koyun ve beyaz peynirini elimizle ufalıyoruz. Daha sonra ceviz büyüklüğünde toplar hazırlıyoruz.

Peynir Toplu Bahar Salatası Tarifi

Bir tabağa çörekotunu boşaltıyoruz. Peynir toplarını çörekotuna buluyoruz. Ayrı bir tarafta kıvırcığı ve marulu iri iri doğruyoruz. 
Peynir Toplu Bahar Salatası Tarifi
 
Malzeme Listesi
 

1 Tutam Frenk Maydanoz
1 Adet Kıvırcık
1 Kase Çeri Domates
1 Adet Marul
150 Gram Beyaz Peynir
150 Gram Koyun Peyniri
1 Adet Limon
Zeytinyağı
Çörekotu

 
Hazırlanışı:
 

Bir kaseye koyun ve beyaz peynirini elimizle ufalıyoruz. Daha sonra ceviz büyüklüğünde toplar hazırlıyoruz.

Bir tabağa çörekotunu boşaltıyoruz. Peynir toplarını çörekotuna buluyoruz. Ayrı bir tarafta kıvırcığı ve marulu iri iri doğruyoruz. İsterseniz elinizle de parçalayabilirsiniz.

Geniş servis tabağımızın zeminine doğradığımız marul ve kıvırcığı döşüyoruz. Üzerine frenk maydanoz yapraklarını serpiştiriyoruz. Beyaz peynir toplarını aralara serpiştiriyoruz. Domatesi ikiye keserek salatamızın üzerine yerleştiriyoruz.

Limonu suyunu sıkıp, gezdirerek döküyoruz. Zeytinyağını da gezdirerek döküyoruz. Daha sonra salatamızı servise hazırlıyoruz.

 
Etiketler: Bu tarifi arama motorunda nasıl bulurum
 

peynir toplu bahar salatası tarifi, oktay usta peynir toplu bahar salatası tarifi, yemek oyunları, oktay usta ve yeşil elma, ümit erdim kimdir, pratik peynir toplu bahar salatası tarifi, değişik yemek tarifleri, aperatif yemek tarifleri, peynirli salata tarifi resimli, peynirli salatalar, peynirli salata yemekleri, hellim peynirli salata tarifi, sonbahar harmanı salatası, peynir salata tarifleri, salata tarifleri resimli, meze tarifleri, oktay usta, kolay yemek tarifleri, özel gün yemek tarifleri, bayat ekmek tarifleri, tavuklu yemek tarifleri, yemek sepeti, oktay usta ve pratik salata tarifleri, ümit erdim nerede, yemek tarifleri, diyet salata tarifleri, oktay usta salata tarifleri, makarna salata tarifleri, yöresel çorbalar, acılı ezme tarifi, tablacı salatası tarifi, değişik salata tarifleri, oktay usta salata tarifleri, ümit erdim ve yeni dizisi, değişik salata ve mezeler, değişik salata tarifleri oktay usta, değişik salata çeşitleri, değişik salatalar, değişik yemek tarifleri, ümit erdim ve yarışma programı, sebze yemeği tarifleri, patates salatası, kısır tarifi, yeşillikli salata, nohut salatası, pancar turşusu nasıl yapılır, değişik salata tarifleri resimli oktay usta, yumurtalı brokoli salatası, pratik salata tarifleri resimli, farklı salata tarifleri, kolay salata tarifleri, etli yemek tarifleri, pilav tarifleri, makarna tarifleri, kahvaltı tarifleri, domates salatası, yöresel yemek tarifleri, pratik meze tarifleri, pratik yemek tarifleri, enfes salata tarifleri, salata çeşitleri isimleri

 

Etiketler

Sosyal Medyada Paylaş

Ana Sayfa Yemek Tarifleri Masaüstü Versiyon