Sosyal Medya

Twitter Facebook

Sosyal Medyada Paylaş

Renkli Salata Tarifi

Renkli salatamızda yok yok. Hem lezzetli hem de oldukça pratik bir salata tarifi.

             
Renkli Salata Tarifi                                                                                                             
             

 

             
           

Renkli salatamız için, bir kaseye haşlanmış patatesleri küp küp doğrayıp, alıyoruz. Kırmızı soğanı da yarım ay şeklinde doğruyoruz.

         
                     
     
 

Renkli Salata Tarifi

 
                       
Malzeme Listesi
 

2 Adet Haşlanmış Patates
  1 Kase Meksika Fasulyesi
  1 Adet Kırmızı Soğan
  1 Kase Biberli Zeytin
  3 Adet Köz Kırmızı Biber
  2 Adet Köy Biberi
  1 Adet Kırmızı Turp
  1 Adet Mor Turp
  1 Tutam Maydanoz
  1 Kase Renkli Yeşillik
  1 Kase Mısır
  Yarım Pırasa
  1 Adet Limon
  Zeytinyağı
  Tuz

 
Hazırlanışı:
 
             
               

Renkli salatamızda yok yok. Hem lezzetli hem de oldukça pratik bir salata tarifi.
                 
                  Renkli salatamız için, bir kaseye haşlanmış patatesleri küp küp doğrayıp, alıyoruz. Kırmızı soğanı da yarım ay şeklinde doğruyoruz. Köz biberleri, pırasayı ve maydanozları da doğruyoruz.
                 
                  Köy biberlerinin iç çekirdeklerini ayıklayıp, doğruyoruz. Kırmızı ve mor turpları da doğruyoruz. Biberli zeytini de doğruyoruz. Doğradığımı sebzeleri de patateslerin üzerine alıyoruz. Meksika fasulyesini ve mısırı da kasenin üzerine boşaltıyoruz.
                 
                  1 adet limonun suyunu sıkıp, üzerine döküyoruz. Renkli salatamızın üzerine biraz da zeytinyağı döküyoruz. Kasedeki salatamızı karıştırıyoruz.
                 
                  Salata servis kasemiznin zeminine karışık yeşllikleri döşüyoruz. Üzerine de hazırladığımız salatamızı boşaltıyoruz. Hazır olan renkli salatamızı servise hazırlıyoruz.

             
           
 
   
Etiketler: Bu tarifi arama motorunda nasıl bulurum
 

renkli salata tarifi, oktay usta renkli salata tarifi, renkli salata tarifi, oktay usta, kolay renkli salata tarifi, pratik renkli salata tarifi, resimli renkli salata tarifi, videolu renkli salata tarifi, yemek sepeti, renkli salata yemek tarifi, oktay usta lezzetli salata tarifleri, 4 renkli salata tarifi, kolay renkli salata, 3 renkli salata, uc renkli salata, 4 renkli patates salatasi, kalıpta patates salatası tarifi, 6 şubat 2015 oktay usta yemek tarifleri, renklı salata, renkli salata topları, renkli salata oktay usta, renkli salata tarifleri, salata tarifi, diyet salata tarifi, normal salata tarifi, sezar salata tarifi, çoban salata tarifi, oktay usta kolay salata tarifi, 2015 oktay usta yemek tarifleri, ton balıklı salata tarifi, sezar salata tarifi oktay usta, ton balıklı salata tarifi oktay usta, tavuklu sezar salata tarifi, oktay usta salata tarifi, oktay usta yemek tarifi, oktay ustadan salata tarıflerı, 6 şubat 2015 yeşil elma yemek tarifleri, salata tarifi resimli, salata tarifleri, oktay usta tatlı tarifleri, salata çeşitleri, yeşil elma oktay usta salata tarifleri, oktay usta pratik salatalar, oktay usta salata cesitleri, salata tarifleri, meze tarifleri, salata tarifleri resimli, diyet salata tarifleri, pasta tarifleri, oktay usta, yemek tarifleri, yoğurtlu salata tarifleri, yeşil salata tarifleri resimli

 

Etiketler

Sosyal Medyada Paylaş

Ana Sayfa Yemek Tarifleri Masaüstü Versiyon